Menu Zamknij

Akcesoria do wózków dziecięcych

Wózek dziecięcy jest wygodnym i bezpiecznym sposobem transportu dla dziecka podczas spaceru, wycieczki, zakupów w sklepie i innych codziennych czynności. 

Zastanawiając się nad kupnem wózka, warto zwrócić uwagę na akcesoria, które ułatwią nam korzystanie i umilą czas sprzędzony na spacerze.

wózki dziecięce 3w1

1. Parasolka przeciwsłoneczna – małe dzieci ze względu na delikatną i wrażliwą skórę powinny unikać długiego przebywania na słońcu. Parasolka pozwoli ochronić dziecko przed rażącym słońcem i szkodliwym promieniowaniem UV.

 2. Folia przeciwdeszczowa – są to tzn pokrowce, które chronią wózek i dziecko przed przemoczeniem. Zazwyczaj są przezroczyste, aby dziecko mogło mieć widok na zewnątrz a rodzic na dziecko.

3. Uchwyt na kubek – pozwala na trzymanie pod ręką napoju dla dziecka lub rodzica. Zamontowany na ramie wózka, można go bez problemu w każdej chwili ściągnąć.

4. Torba do wózka – wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy pod ręka. Torba do wózka ma zazwyczaj wiele kieszeni i przegródek, co spodoba się zorganizowanym rodzicom. 

Producent wózków dziecięcych

Opublikowano wAkcesoria do wózków dziecięcych